O nas

O pracowni projektowej

Studio Agnieszki Zydorowicz jest autorską pracownią architektury wnętrz działającą na rynku od 1995r. Założona i zarządzana przez absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Plastycznej o profilu Wystawienniczym. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu tworzymy i realizujemy kompleksowe projekty wnętrz inwestorów prywatnych oraz inwestycji publicznych. Różnorodne doświadczenia pozwalają nam przeanalizować określoną przestrzeń pod wieloma płaszczyznami – w tym pod kątem estetycznym, funkcjonalnym, kosztowym a również pod względem zyskowności inwestycji przy realizacjach komercyjnych.

Od konkurencji wyróżnia nas kilka elementów – przede wszystkim wykształcenie dwu kierunkowe: plastyczne i architektoniczno – techniczne. To połączenie pozwala mieć cały czas kontrolę pomiędzy estetyką – funkcją – techniką – konstrukcją a kosztami. Dodatkowo długoletnia praca i szkolenia w zakresie projektowanie przestrzeni handlowych, pozwala nam na racjonalne ustawienie funkcji oraz określenie prawidłowego balansu pomiędzy estetyką, funkcją a zyskownością w przestrzeniach komercyjnych czy handlowych.

Chcemy zapewniać naszym klientów najwyższą jakość obsługi i projektów, dlatego właśnie cały czas się doszkalamy, uczestniczymy w branżowych targach, jesteśmy na bieżąco z literaturą krajową i zagraniczną. To wszystko pozwala nam pracować na najwyższym poziomie dając efekty w opracowaniu estetycznym ale również w rzetelności wykonania.

Dodatkowo, wyróżnia nas pełna opieka nad projektem. Nasze projekty zaczynają się od koncepcji powstałej na podstawie wywiadu z klientem, po ustaleniu wszystkich założeń – zarówno estetycznych jak i funkcjonalnych, przechodzimy do wykonywania projektów wykonawczych, w trakcie tej pracy wykonujemy szereg kosztorysów i ofert, żeby klient na każdym etapie był świadomy kosztów związanych z realizacją. W następnej kolejności proponujemy, wskazujemy wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez lata wykonawców i prowadzimy nadzór autorski nad wykonywanymi pracami. Uczestniczymy i pomagamy przy wyborze wyposażenia wnętrz.

Nasz zespół

Zespół pracowni tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w poszczególnych branżach które reprezentują. Na przestrzeni wielu lat wyselekcjonowaliśmy zespół osób które reprezentują najwyższy poziom w swojej działalności. Zdobyta wiedza pozwala nam realizować projekty na najwyższym poziomie, dzięki zaangażowaniu całego zespołu i współpracujących branż. Aby móc zapewnić usługi na najlepszym poziomie regularnie podnosimy swoje kompetencje, bywając regularnie na najważniejszych imprezach branżowych w Polsce i na świecie. Jesteśmy na międzynarodowych targach w Mediolanie, Paryżu czy w Frankfurcie. Odwiedzamy liczące się fabryki, poznając tajniki produkcji elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli, ceramiki, tkanin czy elementów dekoracji wnętrz. Doświadczenia te pozwalają nam świadomie wybierać i współpracować z najlepszymi.

Nasza misja

Traktujemy naszą pracę jak misję – wierzymy, że dobry projekt i realizacja może znacząco wpłynąć na komfort życia – zarówno w zakresie wygody ale również uważamy, że dobre wnętrze wpływa na dobry nastrój. Jeżeli mamy do czynienia z wnętrzami komercyjnymi dodatkowo przekłada się to na zysk. Gust jest rzeczą bardzo indywidualną, dlatego staramy się być jak najdalej od generalizowania i wygłaszania jednoznacznych opinii. Z doświadczenia wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby – zarówno funkcjonalne jak i estetyczne – my staramy się doprowadzić całości do spójności i nadając wnętrzom wyjątkowy charakter. Praca architekta to złożony proces, który opiera się w dużej mierze na dialogu i umiejętności słuchania. Dopiero po tym etapie można włączyć proces twórczy w powiązaniu z „kuchnią” projektową i realizacją zgodną ze wszystkimi założeniami i uwarunkowaniami technicznymi. Wiemy, że prawidłowo przeprowadzony proces projektowy wpływa pozytywnie na jakość życia, biznesu – i tak staramy się pracować. A największą nagrodą jest dla nas pozytywna recenzja klienta.

Pomysł

Budowanie

Aranżacja wnętrz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Małej Łąki 15/9
02-793 Warszawa
+48 601 26 98 30
+48 22 820 70 74
studioaz@wp.pl

Polityka prywatności